2018-05-05

41 нагороду чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації здобула збірна Донеччини у Сумах

З 28 квітня по 2 травня на Сумщині відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях (дорослі, юніори, юнаки), у якому взяли участь понад 180 спортсменів з 11 областей країни.

Донеччину на змаганнях гідно представила збірна команда, яка склалася з представників Лиману і Слов’янська, адже вибороли наші спортсмени 10 золотих, 26 срібних і 5 бронзових нагород чемпіонату.

За підсумками змагань Анастасія Сорока (Ж-12) в особистому заліку посіла третє місце і стала тричі другою в командному заліку з партнерками по команді Іриною Полубенцевою і Марією Кравцовою.

В категорії молодших юнаків «Ч-12» Данило Дворніков в особистому заліку посів три перших та одне друге місце, а в парі з Тимофієм Жижко в командному заліку тричі посів друге місце і одне четверте.

Наша жіноча команда «Ж-21» у складі Світлани Полубенцевої і Карини Зорі посіли три других місця, а Світлана – ще й перше місце в особистому заліку.

У групі чоловіків «Ч-21» не було рівних заслуженому майстру спорту України Олексію Іваньку, який в особистому заліку виборов два перших та два других місця. Також наші чоловіки у складі Олексія Іванька та Олега Полубенцева в командному заліку посіли два перших, одне друге та одне третє місце чемпіонату.

В загальнокомандному заліку Донецька область посіла четверте місце змагань, поступившись команді міста Київ, а також командам Сумської і Вінницької областей.