2018-05-04

Анастасія Зубкова – бронзова призерка чемпіонату України зі спортивної гімнастики серед юнаків

З 23 по 27 квітня Івано-Франківськ приймав чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед юнаків, який з 1992 року проходить на базі СДЮШОР №1. Титул «Олімпійських надій» виборювали понад півтори сотні спортсменів з 18 регіонів країни.

Донецьку область на змаганнях представили дівоча і юнацька команди, які в загальному заліку посіли відповідно 7 та 16 місця.

Найвищий результат продемонструвала Анастасія Зубкова з Краматорська, яка здобула бронзову медаль у багатоборстві за програмою II розряду. Залікові бали серед дівчат у скарбничку Донеччини також принесли Дія Аль-Халавані – 5 місце, Софія Груньова (Маріуполь) – 7 місце, Анастасія Паршина (Краматорськ) – 12 місце.

Юні гімнасти нашого регіону в багатоборстві виступили таким чином: Захар Савченко (Маріуполь) – 8 сходинка, Олег Матузенко (Маріуполь) – 20 сходинка, Владислав Беседа (Маріуполь) – 22 місце, Кирило Сильченко (Краматорськ) – 37 місце.