2018-03-22

Армреслер Донеччини Олександр Баландін – абсолютний переможець чемпіонату України

16-18 березня в місті Немирів (Вінницька область) проходив XXV чемпіонат України з армспорту, у якому взяли участь 176 спортсменів з 24 регіонів України.

Команду Донецької області представили 6 армреслерів з Маріуполя. Найбільш титулований із них – майстер спорту України міжнародного класу, триразовий переможець чемпіонату Європи Олександр Баландін – приніс у скарбничку нашого регіону дві золоті медалі.

Олександр став кращим у боротьбі на лівій та на правій руках у ваговій категорії до 60 кг, таким чином здобувши звання абсолютного переможця чемпіонату. Позаду себе армреслер Донеччини залишив представника Житомирщини Олександра Рассохіна та представника Рівненщини Дмитра Грицюка, які піднялися на другу та третю сходинки п’єдесталу відповідно.

Зазначимо, що національна першість з армспорту стала відбірковою на чемпіонат Європи, що відбудеться з 26 травня по 2 червня в Софії (Болгарія), та на чемпіонат світу, який пройде з 15 по 21 жовтня в Анталії (Туреччина).