2019-03-22

Бахмутські школярі до Дня українського добровольця визначили у «Дельфіні» кращих плавців

16 березня в місті Бахмуті, на базі ДЮК «Дельфін», відбувся чемпіонат міста з плавання серед учнів 6-7 класів закладів загальної середньої освіти. У змаганні на дистанції 25 метрів взяли участь 53 учня з шкіл №№ 3; 4; 5; 7; 10; 24, НВК №11.

Головною метою змагань, що проводяться в дитячо-юнацькому клубі, є виховання фізично загартованих громадян України. Змагання присвячено Дню українського добровольця.

Учасники змагань продемонстрували достатній рівень фізичної підготовки. Серед дівчат перемогла Аліна Стрепетова з НВК №11, другий час показала  учениця ЗОШ №5 Валерія Карпенко, яка покращила свій результат, оскільки у минулому році вона була третьою на таких змаганнях. Цього року третє місце у Анастасії Сергієнко з ЗОШ  №7.

Серед юнаків переможцем став учень НВК №11 Юрій Ситніченко, який  минулого року теж був першим. Друге місце у Тімура Зубанова з НВК №11, третє місце посів Богдан Рябченко, учень ЗОШ №10.

Захід пройшов урочисто та весело. Переможців і призерів змагань нагороджено грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.