2018-07-16

Бахмутський ринг визначив переможців боксерського турніру «Кубок дружніх націй» і чемпіонів Донецької області

10-14 липня у Бахмуті, на ринзі в спорткомплексі «Металург», відбулись чемпіонат Донецької області з боксу і відкритий турнір «Кубок дружніх націй», в якому взяли участь майже півтори сотні боксерів з п’яти областей країни — Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Івано-Франківської.

Відкритий турнір «Кубок дружніх націй» зібрав 68 боксерів в категоріях «юнаки» (2004-2005 р.н.) і «молодь» (2000-2001 р.н.) з п’яти областей країни, а за звання чемпіонів Донецькї області позмагались 63 боксери з 19 міст Донеччини в категоріях «юніори» (2002-2003 р.н.) і «чоловіки» (1999 р.н. і старші).

 

 

 

 

 

Донеччина хлібом-сіллю зустріла учасників боксерських змагань. На церемонії відкриття до присутніх звернувся директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик: «Щиро вітаю вас з початком нашого турніру! Сподіваюсь, що він стане традиційним і з кожним роком кількість команд буде тільки зростати. Організатори доклали максимальних зусиль, щоб цей турнір пройшов на високому організаційному рівні, за що я їм щиро вдячний. Також хочу подякувати Федерації боксу Донецької області і міській раді в особі міського голови Бахмута за ту роботу, яку проведено в період підготовки до змагань. Я бажаю учасникам гідних суперників, чесного суддівства і перемог. Удачі вам!».

Також боксерів привітали організатори і почесні гості: заступник Бахмутського міського голови Вікторія Точена; начальник управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис; президент Регіональної федерації боксу Донецької області Дмитро Єлисєєв; генеральний директор ТОО «Завод кольорових металів» Віталій Малихін; директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Ігор Анушкевич; головний суддя змагань, тренер-викладач Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Дмитро Шурда.

На церемонії відкриття пам’ятний кубок від оргкомітету і подяку за вклад в розвиток боксу отримав генеральний директор ТОО «Завод кольорових металів» Віталій Малихін.

Кубок і грамоту також отримала Вікторія Тендюк — переможниця творчого конкурсу, що визначив м’я талісману турніру. Ії варіант — Вовченя Рінго — став  найкращим серед понад тридцяти запропованових варіантів.

Пять змагальних днів визначили переможців і призерів змагань. Варто відзначити вдалий виступ вихованців Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу.

 

 

 

 

 

 

 

Результати чемпіонату Донецької області

Юніори (2002-2003 р.н.)

46 кг. 1 місце — Микола Лісковець (Селидове, ДЮСШ), 2 місце — Андрій Лозовий (Добропілля, ДЮСШ), 3 місце — Олександр Корюк (Волноваха, ДОСДЮСШОР), Євген Стукало (Слов’янськ, КДЮСШ).

48 кг. 1 місце — Фелікс Коровицький (Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда»), 2 місце — Роман Літвінов (Покровськ, ДОСДЮСШОР).

50 кг. 1 місце — Владислав Васьковський (Маріуполь, КДЮСШ), 2 місце — Роман Колішенко (Маріуполь, ДОСДЮСШОР), 3 місце — Владислав Пілін (Мирноград).

52 кг. 1 місце — Богдан Карнаушенко (Маріуполь, КДЮСШ «Атлетик»), 2 місце — Олександр Крикун (Покровськ, ДОСДЮСШОР), 3 місце — Владислав Ломакін (Покровськ, ДОСДЮСШОР).

54 кг. 1 місце — Олександр Корх (Маріуполь, КДЮСШ), 2 місце — Данило Держак (Добропілля, ДЮСШ), 3 місце — Султан Крючков (Новодонецьке).

57 кг. 1 місце — Олександр Чекалов (Бахмут, ДВУОР), 2 місце — Микола Федосов (Бахмут, ДЮСШ), 3 місце — Володимир Купрін (Маріуполь, КДЮСШ), Віктор Велиць (Покровськ, ДОСДЮСШОР).

60 кг. 1 місце — Ілля Курасов (Добропілля, ДЮСШ), 2 місце — Микола Сірокуров (Бахмут, ДВУОР), 3 місце — Денис Зозуля (Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда»), Аміль Мурсалов (Краматорськ).

63 кг. 1 місце — Ренат Курбанов (Бахмут, ДВУОР), 2 місце — Денис Зозуля (Часів Яр, ДЮШОР), 3 місце — Михайло Агаєв (Селидове, ДЮСШ), Валерій Аляновський (Маріуполь, КДЮСШ «Лідер»).

66 кг. 1 місце — Марк Шумакер (Маріуполь, ДОСДЮСШОР), 2 місце — Кирило Ломакін (Покровськ, ДОСДЮСШОР), 3 місце — Володимир Баяндурян (Бахмут, ДЮШОР).

70 кг. 1 місце — Михайло Сіобко (Торецьк, «Fit line»), 2 місце — Єгор Кравцов-Марич (Добропілля, ДЮСШ).

75 кг. 1 місце — Ілля Поляков (Краматорськ), 2 місце — Богдан Пахарь (Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда»), 3 місце — Віктор Биков (Мирноград).

80 кг. 1 місце — Станіслав Лях (Селидове, ДВУОР), 2 місце — Павло Іскаков (Бахмут, ДВУОР), 3 місце — Данило Тодоров (Маріуполь, «Сартана»), Клим Горенков (Добропілля, ДЮСШ).

+80 кг. 1 місце — Владислав Черкаський (Бахмут, ДВУОР), 2 місце — Олександр Сайгаченко (Маріуполь, «Сартана»), 3 місце — Олексій Білошапко (Краматорськ), Артур Арутюнян (Добропілля, ДОСДЮСШОР).

Чоловіки (1999 р.н. та старші)

56 кг. 1 місце — Аббас Алієв (Торецьк, «Fit line»).

60 кг. 1 місце — Данило Голуб (Соледар), 2 місце —  Вадим Балуба (Краматорськ).

64 кг. 1 місце — Ярослав Щерба (Маріуполь, ШВСМ), 2 місце —  Еміль Гачаєв (Бахмут/Селидове, ДВУОР).

69 кг. 1 місце — Артем Лапін (Бахмут, ДВУОР), 2 місце — Закарія Джалілов (Бахмут, ДВУОР), 3 місце — Артем Лім (Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда»).

75 кг. 1 місце — Пилип Акілов (Бахмут, ДВУОР), 2 місце — Ярослав Тарадюк (Бахмут, ДВУОР), 3 місце — Арсеній Цатурян (Краматорськ).

81 кг. 1 місце — Джамал Усманов (Слов’янськ, ДОСДЮСШОР).

91 кг. 1 місце — Олександр Охрей (Краматорськ), 2 місце — Ярослав Мануйлов (Селидове, ДЮСШ).

 Найкращі боксери чемпіонату Донецької області: Ілля Курасов (Добропілля, ДЮСШ, тренер Олександр Михалко), Ренат Курбанов (Бахмут, ДВУОР, тренери — Анатолій Переяслов, Володимир Стратан), Олександр Охрей (Краматорськ, тренер Костянтин Охрей).

 

 

 

 

 

 

 

Результати турніру «Кубок дружніх націй»

Юнаки 2004-2005 р.н.

35,5 кг. 1 місце — Арсен Михайлюк (Мирноград), 2 місце — Олександр Васько (Івано-Франківська обл.), 3 місце Єфім Нещерет (Бахмут, КДЮСШ), Владислав Кондратюк (Івано-Франківська обл.).

37 кг. 1 місце — Артем Сапронов (Волноваха, ДОСДЮСШОР), 2 місце — Владислав Тремба (Українськ, ДЮСШ «Україна»), 3 місце — Богдан Орлов (Добропілля, ДОСДЮСШОР), Микола Ребров (Авдіївка, ДЮСШ).

38,5 кг. 1 місце — Карим Салахов (Бахмут, ДЮШОР), 2 місце — Владислав Железняк (Дніпропетровська обл.), 3 місце — Каміль Камілов (Бахмут, КДЮСШ),  Олександр Чубревичев (Мирноград).

41,5 кг. 1 місце — Сергій Терехов (Мирноград, ДЮСШ), 2 місце — Антон Разговоров (Бахмут, КДЮСШ), 3 місце — Даниїл Бібіков (Маріуполь, ДОСДЮСШОР).

44,5 кг. 1 місце — Єгор Гаврилюк (Бахмут, КДЮСШ), 2 місце — Олександр Савельєв (Сіверськ), 3 місце — Арсеній Теслюк (Маріуполь, ДОСДЮСШОР), Дмитро Саєнко (Авдіївка, ДЮСШ).

46 кг. 1 місце — Данило Муквіч (Покровськ, ДОСДЮСШОР), 2 місце — Богдан Силенко (Бахмут, КДЮСШ), 3 місце — Ілля Башкін (Маріуполь, ДОСДЮСШОР), Ростислав Разумний (Білозерське, ДОСДЮСШОР).

48 кг. 1 місце — Денис Роздольський (Івано-Франківська обл.), 2 місце — Руслан Тараконов (Волноваха, ДОСДЮСШОР), 3 місце — Владислав Цимбалюк (Селидове, ДЮСШ).

50 кг. 1 місце — Олексій Боклах (Селидове, ДЮСШ), 2 місце — Богдан Сидоренко (Маріуполь, ДОСДЮСШОР), 3 місце — Армам Галстян (Волноваха, ДОСДЮСШОР), Давид Сумський (Маріуполь, КДЮСШ).

52 кг. 1 місце — Єгор Артьомов (Добропілля, ДОСДЮСШОР), 2 місце — Ілля Соловйов (Бахмут, ДЮШОР), 3 місце — Ігор Титиш (Івано-Франківська обл.), Ілля Попік (Авдіївка, ДЮСШ).

54 кг. 1 місце — Володимир Камаєв (Бахмут, ДВУОР), 2 місце — Данило Артьомов (Добропілля, ДЮСШ).

56 кг. 1 місце — Максим Наумов (Покровськ, ДОСДЮСШОР), 2 місце — Ярослав Кордюхов (Маріуполь, ДОСДЮСШОР).

59 кг. 1 місце — Микола Церцея (Маріуполь, «Сартана»), 2 місце — Артем Труфанов (Маріуполь, ДОСДЮСШОР), 3 місце — Сергій Бадло (Запорізька обл.), Данило Шишко (Сіверськ).

62 кг. 1 місце — Іван Джура (Добропілля, ДЮСШ), 2 місце — Ельхан Камілов (Бахмут, ДЮШОР), 3 місце — Іван Медведєв (Бахмут, КДЮСШ), Сергій Ларичев (Покровськ, ДОСДЮСШОР).

68 кг. 1 місце — Денис Павлухін (Бахмут, КДЮСШ), 2 місце — Данило Антонов (Покровськ, ДОСДЮСШОР).

72 кг. 1 місце — Ігор Телегін (Білицьке, ДО СДЮСШОР), 2 місце — Дмитро Малакаускас (Білозерське, ДО СДЮСШОР).

Молодь 2000-2001 р.н.

49 кг. 1 місце — Олександр Корнев (Бахмут, ДВУОР).

56 кг. 1 місце — Микита Крапівін (Маріуполь, КДЮСШ «Алтетик»).

60 кг. 1 місце — Олександр Горлов (Селидове, ДЮСШ), 2 місце — Богдан Светличний (Соледар), 3 місце — Микита Ілларіонов (Харківська обл.), Олександр Аювджи (Маріуполь, КДЮСШ «Меотіда»).

64 кг. 1 місце — Артур Камаєв (Бахмут, ДВУОР), 2 місце — Дмитро Дємков (Новодонецьке).

69 кг. 1 місце — Михайло Прокоф’єв (Слов’янськ, КДЮСШ), 2 місце — Андрій Лакоза (Костянтинівка).

75 кг. 1 місце — Олексій Нікулін (Краматорськ).

81 кг. 1 місце — Олександр Біліменко (Добропілля, ДЮСШ).

Найкращі боксери турніру «Кубок дружніх націй»: Олексій Боклах і Олександр Горлов (Селидове, ДЮСШ, тренер Олександр Шостак).

Призерів змагань нагороджено медалями і грамотами, переможці отримали також пам’ятні кубки, а чемпіони турніру «Кубок дружніх націй» в усіх вагових категоріях — ще й грошові винагороди.

Найкращі судді змагань: Володимир Чазов (Київ), Сухебатор Жигжжавін (Покровськ), Олександр Михалко (Добропілля).

Організатори змагань: Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради, Регіональна федерація боксу Донецької області, Федерація боксу м. Бахмут.

Поділитись

Вітаємо Вікторію Калюжну з визнанням кращою легкоатлеткою України в квітні 2018-го
Володимир Плохіх переміг у плаванні на Всеукраїнській спартакіаді допризовної молоді 2018 року
Олімпійський тиждень у Краматорському машинобудівному коледжі ДДМА