2019-08-12

Богдан Челдик – переможець чемпіонату Європи з боксу серед школярів, Максим Наумов – бронзовий призер

З 2 по 11 серпня в місті Тбілісі (Грузія) відбувся чемпіонат Європи з боксу серед школярів (юнаки та дівчата).

Донецьку область у складі збірної команди України гідно представили три найкращі боксери-юнаки. З них два вихованця Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу – Максим Наумов (місто Покровськ, тренери Батиралі Карімов, Сухебатор Жигжжавин) і Єгор Артьомов (місто Добропілля, тренер Андрій Бичков); а також Богдан Челдик (місто Курахове Мар’їнського району, тренери Артем Дріга, Владислав Гіда, центр «Спорт для всіх»).

За підсумками змагань Богдан Челдик став чемпіоном у ваговій категорії до 56 кг, Максим Наумов – бронзовим призером у категорії до 62 кг, а Єгор Артьомов посів пяте місце у категорії до 54 кг.

Загалом збірна команда України здобула найбільшу кількість нагород серед усіх європейських команд – 25 (6 золотих, 9 срібних, 10 бронзових).