2018-02-12

Боксерки Донецької області отримали 4 медалі на чемпіонаті України в Рівному

5-11 лютого в рівненському палаці спорту «Текстильник» пройшов чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат.

Донецьку область на змаганнях представляли чотири спортсменки, кожна з яких здобула медаль.

Майстер спорту України Ганна Охрей з Краматорська (ШВСМ, тренери Костянтин Охрей, Анатолій Переяслов) стала срібною призеркою у ваговій категорії 60 кг. Ганна перемогла киянку Анастасію Масюк та Марину Мальовану з Черкащини, але поступилась Юлії Циплаковій із Харківщини.

Представниці Донеччини у віковій групі дівчата зібрали повний комплект нагород. Єва Єриш з Костянтинівки (тренер Денис Харькін) отримала «золото» у ваговій категорії 56 кг, Вероніка Кібальник з Миколаївки (тренер Дмитро Литвиненко) – «срібло» у категорії 54 кг, а Поліна Кінденко з Краматорська (тренери Олександр Осадчий, Володимир Туфатулін) – «бронзу» у категорії 48 кг.