2019-06-07

Боксери Донеччини здобули 3 медалі на чемпіонаті України серед молоді в Дніпрі

З 27 травня по 2 червня в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді, який зібрав близько 200 спортсменів віком 17-18 років із 24 регіонів.

Саме цьогорічна національна першість стала одним із головних етапів відбору до збірної України, яка вже у вересні поточного року виступить на чемпіонаті Європи.

Донецьку область на змаганнях представили 7 боксерів, троє з яких здобули медалі.

Олександр Корнєв з міста Бахмут (тренер Анатолій Переяслов) став срібним призером у ваговій категорії 46-49 кг. Він був сильнішим за представників Черкаської та Кіровоградської областей, але у фіналі програв киянину Павлу Павлову.

Бронзові нагороди отримали вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик» з міста Маріуполь: у в/к 56 кг – Микита Крапівін (тренер Геннадій Горбачов), у в/к 69 кг – Іван Репецький (тренер Семен Репецький). Микита здобув три перемоги над боксерами з Хмельниччини, Херсонщини та Харківщини, але в боротьбі за вихід у фінал поступився спортсмену з Вінницької області. Іван також переміг трьох суперників – боксерів Київської, Полтавської та Миколаївської областей, але у півфіналі програв представнику Івано-Франківщини.