2017-11-20

Боксери Донеччини здобули на чемпіонаті України серед чоловіків одне «золото» і три «бронзи»

З 14 по 19 листопада у Львові проходив головний національний боксерський старт року – чемпіонат України серед чоловіків (еліта). Честь Донецької області на змаганнях відстоювали шість боксерів, і чотирьом з них вдалося завоювати медалі.

У ваговій категорії 60 кг не було рівних майстру спорту України міжнародного класу Дмитру Черняку, який представляє Маріуполь і тренується під керівництвом Олексія Єрохіна і Павла Івахненка. Дмитро здобув беззаперечні перемоги в чотирьох боях, де йому протистояли Зоравор Петросян (Полтавська область), Томаш Попов (Закарпатська область), Павло Гореленко (Кіровоградська область) і, у фіналі, Мирослав Гончар (Черкаська область).

Бронзовими призерами чемпіонату України стали три представника школи вищої спортивної майстерності Донецької області: у ваговій категорії 69 кг – Максим Пилипець (Бахмут/Білицьке, тренери Анатолій Переяслов, Павло Івахненко), у ваговій категорії 56 кг – Ростислав Кравченко (Селидове/Бахмут, тренери Олександр Шостак, Анатолій Переяслов), у ваговій категорії 52 кг – Ростислав Білостоцький, який також представляє маріупольську КДЮСШ «Лідер» (тренер Ярослав Підмастерчик).

Два боксери Донеччини середньої ваги (75 кг) припинили свої виступи ще до «розподілу медалей»: Дмитро Рибалко (Маріуполь/Волноваха, тренери Ярослав Підмастерчик, Сергій Лісовін) поступився в 1/8 фіналу, Андрій Приходько (тренер Ярослав Підмастерчик) – у чвертьфіналі. Обидва є спортсменами маріупольської КДЮСШ «Лідер» і школи вищої спортивної майстерності.

Відзначимо, що в командному заліку серед 22-х регіонів України боксери Донецької області посіли шосте місце.