2019-08-19

Борчиня Донеччини Катерина Зелених – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу

12-18 серпня в Таллінні (Естонія) відбувся юніорський чемпіонат світу з трьох видів боротьби: вільної, жіночої та греко-римської.

Донеччину в складі збірної України успішно представила спортсменка Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Катерина Зелених з міста Бахмут, вихованка тренерів Максима та Андрія Єфремових. Наша борчиня вийшла на килим у статусі бронзової призерки цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів.

У Таллінні у ваговій категорії 59 кг Катерина провела 4 сутички. У 1/8 фіналу вона впевнено перемогла на туше суперницю з Туреччини Ельмас Челік (10:2). У чвертьфіналі також на туше виграла у німкені Анни Беатріче Нюрнбергер (8:0), але за вихід у фінал поступилася досвідченій Анастасії Нічіті з Молдови. У вирішальному поєдинку за «бронзу» Зелених довела свою перевагу над спортсменкою з Індії Аншу Аншу (12:2).

Додамо, що в командному заліку збірна України з жіночої боротьби посіла 3 місце, маючи в активі одне «срібло» та три «бронзи».