2017-09-26

Борець греко-римського стилю Максим Євтушенко здобув «бронзу» на чемпіонаті світу серед військовослужбовців

18-25 вересня в місті Клайпеда (Литва) проходив 32-й чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед військовослужбовців.

Донецьку область на змаганнях представили два борця греко-римського стилю.

Максим Євтушенко з Краматорська (тренер Олег Євтушенко) виступав у ваговій категорії до 71 кг. У чвертьфіналі наш борець виявився сильнішим за поляка Пржемислава Крачковського (7-4), а в півфінальній сутичці, на жаль, програв Армену Акопяну з Вірменії (1-2). У «малому фіналі» Євтушенко виграв у Сенана Алмірзеєва з Азербайджану (5-1) і, таким чином, завоював бронзову медаль.

Олександр Чернецький (Маріуполь) змагався у ваговій категорії 130 кг. У кваліфікації він впевнено пройшов спортсмена з Фінляндії (8-0), але в 1/4 фіналу у впертій боротьбі поступився борцю з Естонії (1-2).

Нагадаємо, на чемпіонаті світу серед військовослужбовців у 2016 році бронзові медалі для Донецької області принесли Олександр Шишман і Олександр Чернецький.