2018-03-23

Борець Владислав Лебединський здобув «бронзу» відкритого всеукраїнського турніру в Харкові

16-17 березня Харків приймав традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків, присвячений пам’яті майстра спорту, п’ятиразового чемпіона України Ованеса Саакяна.

Саакян був кандидатом в олімпійську збірну СРСР на літні Ігри в Мюнхені, але трагічно загинув в 1971-му. На згадку про цього непересічного спортсмена цьогоріч провели вже 47-й Меморіал, який зібрав понад 130 учасників із 6-ти країн: України, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та Румунії.

Донецькій області нагороду змагань приніс майстер спорту України Владислав Лебединський з Мирнограда – спортсмен школи вищої спортивної майстерності, вихованець тренера Віктора Рябовола.

Наш борець у ваговій категорії 97 кг переміг Артема Ващенка (Харківська область), потім за вихід у фінал поступився майбутньому переможцю – киянину Андрію Власову, а у втішній сутичці за «бронзу» виявився сильнішим за Дмитра Козаченка (Запорізька область).