2019-10-16

Борці Донеччини греко-римського стилю здобули 4 нагороди на чемпіонаті України в Кременчуці

З 9 по 11 жовтня в місті Кременчук Полтавської області відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004 років народження, який зібрав близько 250 найсильніших представників різних регіонів.

До складу збірної команди Донецької області увійшли спортсмени з Волновахи, Вугледару, Дружківки, Костянтинівки, Костянтинівського району, Краматорська, Маріуполя, Слов’янська.

Іван Цибанєв з Краматорська (тренери Олег Євтушенко, Ігор Оськін) став чемпіоном України у ваговій категорії 71 кг, що нараховувала 37 борців. До півфіналу Іван здобув чотири дострокові перемоги над представниками Запорізької, Рівненської, Харківської областей, далі у впертій сутичці здолав суперника із Сумщини, а у фіналі виявився сильнішим за київського борця.

Бронзовими призерами змагань стали: у ваговій категорії 51 кг – Артем Іскендеров (Краматорськ, тренери Сергій Васильченко, Ігор Оськін), у в/к 55 кг – Кирило Калиниченко (Вугледар, тренер Сергій Поваляєв), у в/к 92 кг – Владислав Луб (Краматорськ, тренери Євтушенко, Кийко).