2018-12-12

Борці греко-римського стилю Донеччини здобули повний комплект медалей на юнацькому турнірі в Тернополі

З 7 по 9 грудня в місті Тернопіль відбувся XVIII Всеукраїнський юнацький турнір з греко-римської боротьби пам’яті Василя Дем’яного.

Спортсменам Донецької області вдалося здобути на змаганнях повний комплект нагород.

Переможцем у ваговій категорії до 38 кг став вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна Нікіта Дементієв з Маріуполя (тренери Денис Бутенко, Ігор Годлевський).

Срібну нагороду у ваговій категорії до 41 кг виборов ще один вихованець СДЮШОР ім. Г.Г.Узуна Сергій Кузнецов з Волновахи (тренер Антон Литвин).

Бронзовим призером у ваговій категорії до 65 кг став Микита Пшеничний з Маріуполя, представник спортивного клубу борців «Азовмаш» (тренер Євген Перепелін).

Додамо, що всього в змаганнях взяли участь понад 300 борців з України, Білорусі, Молдови, Румунії.