Громадська організація «Регіональна федерація боксу Донецької області»

Адреса : 84500, м. Бахмут, вул. Широка, б. 4

Керівник : Єлисєєв Дмитро Васильович

тел : +380997181081 (ген. секретар Алюшина Наталя Олександрівна)

email : ofbdo@ukr.net

сайт: http://sk-eliseev.com/

Історія створення ОФБДО:
• Статут зареєстровано – 11 червня 1998 р.
• Статут прийнятий – 20 лютого 1998 р.
• Статут затверджений – 10 квітня 1998 р.

Коротка анотація виду спорту:

• Бокс – цей вид спорту налічує тисячоліття. Як самостійний різновид єдиноборств, він оформився кілька тисячоліть до нашої ери.
• Бокс – (від англ. box, bоxing, буквально – бити кулаком, боксувати) – це стародавній вид спорту, кулачний бій за своїми правилами, між двома борцями на спеціальному майданчику – рингу, у якому спортсмени наносять один одному удари кулаками в спеціальних рукавичках.
• Змагання з боксу можуть бути особистими, командними або особисто-командними.
• Змагання з боксу проводяться згідно з правилами змагань AIBA (Міжнародна Асоціація боксу).

Високих спортивних результатів досягли донецькі боксери:

1 Засипко Владислав Петрович МС СРСР Бронзовий призер чемпіонату світу – Куба, 1974,
дворазовий чемпіон Європи – Югославія/1973, Польща/1975 рр.,
дворазовий чемпіон СРСР – 1974, 1975 рр.
2 Ткаченко Олександр Миколайович ЗМС

СРСР

Чемпіон Європи – Польща/1975,
срібний призер чемпіонату Європи – ГДР/1977,
учасник Олімпійських Ігор – Монреаль, 1976,
п’ятиразовий чемпіон СРСР
3 Мирошниченко Віктор Володимирович ЗМС

СРСР

Чемпіон Європи — Фінляндія, 1981,
срібний призер чемпіонату світу – Мюнхен, 1983,
срібний призер Олімпійських Ігор – Москва, 1980,
бронзовий призер чемпіонату СРСР – 1978
4 Ягубкін Олександр Геннадійович ЗМС

СРСР

Чемпіон світу – Мюнхен, 1982,
володар Кубка світу – Італія/1983, Корея/1985,
срібний призер Кубка світу – Канада/1981,
чемпіон Європи – Фінляндія/1981, Болгарія/1983, Угорщина/1985,
чемпіон СРСР – 1982, 1983, 1984, 1987,
абсолютний чемпіон СРСР – 1980,
переможець Спартакіади народів СРСР – 1983
5 Климанов Анатолій Миколайович ЗМС

СРСР

Чемпіон Європи – Югославія/1973, Польща/1975,
призер чемпіонату світу – Куба, 1974,
чемпіон СРСР – 1973
6 Ткаченко Володимир Миколайович МСМК Чемпіон Динаміади соціальних країн,
срібний призер Кубка СРСР,
триразовий чемпіон СРСР
7 Іванов Віктор Володимирович МСМК Чемпіон СРСР, учасник Олімпійських Ігор – Монреаль, 1976
8 Наврос Віктор Васильович МСМК Чемпіон Європи серед юніорів,
чемпіон СРСР
9 Єлісєєв Дмитро Васильович МСМК Чемпіон світу серед юніорів – 1987,
переможець Молодіжних Ігор СРСР – 1989
переможець Кубка СРСР – 1989
чемпіон СРСР – 1988
срібний призер чемпіонату СРСР – 1990
10 Перун Віктор МСМК Срібний призер чемпіонату світу – Ірландія, 2001,
бронзовий призер чемпіонату Європи – 2002, Перм,
чемпіон світу нафтових країн,
учасник Олімпійських ігор серед студентів

З 1993 року Донецька область може також пишатися такими досягненнями:
ЗМС України – 2
МСМК – 11

Кирюхін Олег ЗМС У Чемпіон Європи, молодь – Греція/1993,
2 місце – чемпіонат Європи – Данія/1996,
3 місце – Олімпійські Ігри — США/1996,
3 місце – чемпіонат Європи дорослі – Білорусь/1998,
чемпіон Кубка Європи – Україна-Львів/1999
Силлах Ісмаїл ЗМС У Срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів – Афіни, 2000,
чемпіон Європи серед кадетів – Англія, 2001,
чемпіон світу – Азербайджан, 2001,
срібний призер чемпіонату світу – Китай, 2005,
срібний призер чемпіонату Європи – Болгарія, 2006
Єфимович Олег МСМК Чемпіон Європи, кадети – Македонія/1997
Кибалюк Євген МСМК 3 місце – чемпіонат Європи кадети – Латвія/1998,
чемпіон Європи серед юніорів – 1999, Хорватія
Одушко Володимир МСМК 3 місце – чемпіонат Європи – Греція/1998
Николов Роман МСМК 3 місце – чемпіонат Європи, кадети – Азербайджан/1999,
2 місце – чемпіонат Європи, юніори – Боснія і Герцеговина/2001
Сафіуллін Артем МСМК 3 місце – чемпіонат світу, юніори – Угорщина/2000
Бокало Олександр МСМК 3 місце – чемпіонат світу, юніори – Угорщина/2000,
1 місце – чемпіонат Європи, юніори – Боснія і Герцеговина/2001,
2 місце – чемпіонат Європи – Росія, 2002
Табатадзе Давид МСМК 1 місце – чемпіонат Європи, кадети – Англія/2001,
чемпіон Європи, юніори – Польща/2003
Грищук Олександр МСМК 2 місце – чемпіонат світу, студенти – Казахстан/2006
Шелестюк Тарас МСМК 3 місце – Кубок Європи, студенти – Росія/2007
Далакян Артем МСМК
Константінов Віталій МСМК 1 місце – чемпіонат Європи, школярі – Угорщина/2004,
2 місце – чемпіонат світу, кадети – Туреччина/2006