2018-01-18

Чемпіонат Донеччини у Бахмуті визначив кращих легкоатлетів серед юнаків і дівчат

12-13 січня у Бахмуті, у легкоатлетичному манежі стадіону «Металург», відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003 років народження та молодших.

На урочистому відкритті змагань були присутні старший тренер Донецькоі області з легкої атлетики Тетяна Серорез та Аліна Логвиненко, бронзова призерка Олімпійських ігор у Лондоні-2012 з естафетного бігу 4 по 400 метрів. У своєму привітанні Тетяна Борисівна побажала успіхів та нових перемог, бо цей рік дуже важливий для юнаків, тому що у ньому буде юнацький чемпіонат Європи, який є відбірковим на юнацькі Олімпійські ігри. Аліна побажала спортсменам завжди йти до своєі мрії і ніколи не відступати.

У змаганнях взяли участь приблизно 200 спортсменів з Донецької та Луганської області. Зокрема, команди КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮКФП-2 міста Краматорська, КДЮСШ №2 міста Сєвєродонецька, ДЮСШ м.Костянтинівка, ОКДЮСШ м.Дружківка, ДЮСШ м.Торецька, КЗДЮСШ м.Cлов`янськ, КЗ МДЮСШ Лисичанськ, КДЮСШ №4 Маріуполь , КЗ КДЮСШ «Меотіда» та інші.

Серед юнаків у категорії U-16 у фінальному забігу перемогу здобув Олександр Сосновенко (2:07.8).  Непоганий результат у бігу на 60 м у категорії U-18 показав Володимир Турлак (7.0), однак першу сходинку посів Кирило Приходько (6.8).  На дистанції 400 м найкращим став Микита Синельников (53.0). Перше місце у стрибках у висоту посів Єгор Семенов (1.80 м), у стрибках з жердиною – Микита Поліщук (4.20 м).

Серед дівчат у категорії U-16 на дистанції 60 м з/б перемогу здобула представниця Київської області Валерія Мухоброд (8.9), другою стала Альбіна Куракулова (9.0). У стрибках у висоту кращою стала Єлизавета Коломієць (1.50 м). Перше місце у змаганнях зі штовхання ядра посіла Марія Ларіна (11.89 м).

У категорії U-18 у бігу на 60 м з/б перемогу здобула Крістіна Юрчук (8.7), а у бігу на 60 м – Юлія Тур (7.9). На дистанції 400 м найкращою стала Аліна Костіна (1.01,4).  У бігу на 800 м перемогла Поліна Слищенко (2:30.6).  Найкращою в стрибках у висоту стала Дар’я Миронець (1.50 м).