2018-12-27

Чемпіонат Донецької області зі скелелазіння пройшов на курахівському стенді

З 21 по 23 грудня в місті Курахове, на базі скелелазного стенду Курахівського професійного ліцею, відбувся чемпіонат Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді. У змаганнях в п’яті вікових групах на швидкість і на трудність взяли участь майже сто дітей з різних куточків Донецької області (Курахове, Добропілля, Дружківка, Краматорськ, Лиманська ОТГ).

Чемпіонат організовано Обласною федерацією альпінізму і скелелазіння «Донбас» і Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України при підтримці місії ПРООН (UNDP) в Україні під гаслом «Разом до нових вершин», основна ідея якого – об’єднання молоді на основі спорту. Також від ПРООН усі юні учасники змагань одержали коштовні і солодкі подарунки.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Обласна федерація альпінізму і скелелазіння «Донбас» висловили подяку Курахівській міській раді і Курахівському професійному ліцею за надану допомогу і співпрацю у проведенні змагань зі скелелазіння.

Поділитись

У Родинському відбувся фінал обласних змагань «Олімпійське лелеченя»
Рахунок на табло. «Калуш» (Івано-Франківська область) – «Авангард» (Краматорськ) – 1:1, додатковий ч...
«Олімпійське лелеченя» у Волновасі