2018-03-29

Чемпіоном з боулінгу стала команда Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури

29 березня у Слов’янську, в розважальному центрі «Талер», відбувся фінал чемпіонату міста з боулінгу серед учнівської та студентської молоді (група вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.).

Фінал видався цікавим і напруженим: команди навчальних закладів  показали набагато кращі результати, аніж у відбіркових іграх.

За результатами ігор перемогла команда Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури (1134 очки). На другому місці команда Слов’янського технікуму Луганського національного аграрного університету (1074 очки), третє місце посіла команда ВСП НАУ «Слов’янський коледж Національного авіаційного університету» (1044 очки).

Призери чемпіонату отримали заслужені медалі, кращу команду відзначено кубком, а всі її учасники – сувенірними чашками із символікою чемпіонату від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Чемпіонат міста Слов’янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді проводиться за ініціативи розважального центру «Талер» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Наступного тижня (5 квітня) у стінах РЦ «Талер» відбудеться останній фінал чемпіонату Слов’янська з боулінгу. Участь візьмуть шість команд факультетів Донбаського державного педагогічного університету. Початок о 14:00.