2019-09-19

День фізичної культури і спорту та Олімпійський урок у Новогродівці

14-15 вересня в місті Новогродівка відбулись спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи – День фізичної культури і спорту України та Олімпійський урок, які щороку проводяться на початку осені. Свято організували відділ у справах сім’ї, молоді та спорту і відділ освіти міської ради, Новогродівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», керівництво ФК «Олімпік».

У суботу на стадіоні «Шахтар» зібрались ті, хто активно працює в спортивній сфері, сприяє її розвитку, хто досягає висот та стає прикладом для інших.

Захід розпочався з урочистостей: парад спортсменів, вітання, показові виступи вихованців ГО «Українська федерація «Шорінзірю кенкокан каратедо, косікі каратедо». Перед стартом спортивної програми провели традиційну масову руханку.

Футбольне поле стадіону наповнилося азартом, духом здорового суперництва та гучною підтримкою вболівальників, які стали свідками змагань серед учнів 7-9 класів чотирьох закладів загальної середньої освіти Новогродівки. У підсумку, перемогу здобула команда ЗЗСО І-ІІІ ст. № 7, друге місце посіли учні ЗЗСО І-ІІІ ст. № 10, третє – ЗЗСО І-ІІ ст. № 9, четверте – ЗЗСО І-ІІ ст. № 8.

Одночасно на волейбольному майданчику зі штучним покриттям відбувся турнір з волейболу, де звання кращих виборювали п’ять команд. Результати: І місце – «Федерація волейболу», ІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ст. № 7, ІІІ місце – «Шахтар», ІV місце – ЗЗСО І-ІІІ ст. № 10, V місце – «Преображіння».

Родзинкою свята став спортивний квест. Дітей 5-9 класів, які об’єднались у 4 команди («Олімпієць», «Спартач», «Лунтік» та «Шкільні штори»), на 10 етапах чекали цікаві спортивні, інтелектуальні, розважальні завдання: «Веселий баскетбол», «Шалені стрибки», «Влучний стрілець», «Олімпійські розумники», «Повітряний кенгуру», «Веселі перешкоди», «М’яч жартівник». До проведення квесту долучились фахівці міського центру зайнятості, який запропонував дітям пройти етап «Світ професій».

У неділю в Новогродівці відбувся відкритий міський турнір з міні-футболу. За підсумками запеклої боротьби кращими у молодшій групі стали: І місце – ФК «Олімпік» (Новогродівка), II місце – ФК «Фенікс» (Мирноград); у старшій групі: І місце – ДЮСШ м. Мирноград, ІІ місце – ФК «Олімпік» (Новогродівка), ІІІ місце – смт. Новоекономічне Покровського району.

Учасників, переможців усіх змагань відзначили призами: солодощами, м’ячами, грамотами, кубками та медалями.