2019-09-02

День знань: 2 300 подарунків першокласникам Донеччини від ХК «Донбас» і БФ Бориса Колесникова

Шостий рік поспіль в День знань хокейний клуб «Донбас» і благодійний фонд Бориса Колесникова вручили рюкзаки школярам Донецької області.

Новий навчальний рік — велике свято для всіх школярів, їх батьків і, звичайно ж, педагогів. Однак по-особливому хвилюючим цей день є для тих, хто вперше переступає шкільний поріг. У цьому навчальному році тисячі першокласників Донецької області вперше сіли за шкільні парти.

Бажаючи зробити для малюків цей день ще більш урочистим, хокейний клуб «Донбас» спільно з благодійним фондом Бориса Колеснікова шостий рік поспіль реалізує соціальний проект «Хокейний клуб «Донбас» — дітям!». В ході цієї ініціативи представники клубу та фонду вручають корисні подарунки першокласникам Донецької області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Перший раз в перший клас — подія, яка залишається в пам’яті на все життя. Кульки, квіти, знайомство з однокласниками і вчителем, перший урок — ці емоції і враження неповторні. Ми хотіли зробити перший навчальний день для першокласників ще більш приємним і пам’ятним. І, судячи з посмішок дітей, у нас вийшло! Користуючись нагодою, хочу побажати всім школярам, їх батькам і вчителям терпіння, старанності і досягнення поставлених цілей», — каже Борис Колесніков.

Фірмові рюкзаки з символікою ХК «Донбас» з набором необхідних для навчання шкільного приладдя вже стали певним символом настання нового навчального року в нашому регіоні. І навчальний рік-2019/20 не став винятком — 2 300 першокласників з 66 шкіл і інтернатів Костянтинівки, Дружківки, Краматорська, Святогірська, Слов’янська, Миколаївки, Покровська, Олексієво-Дружківки, села Соснове, а також Костянтинівського і Покровського районів отримали такі рюкзаки.

Офіційні делегації, до складу яких увійшли гравці основної команди, адміністрація хокейного клубу «Донбас» і представники благодійного фонду відвідали навчальні заклади області та на урочистих святах Першого дзвоника вручили подарунки наймолодшим школярам.

Цей соціальний проект реалізується хокейним клубом «Донбас» і благодійним фондом Бориса Колеснікова вже не перший рік. За шість років проведення соціальної акції подарунки до початку навчального року отримали понад 14 000 першокласників з 75 шкіл і інтернатів Донецької області. Також щорічно новенькі рюкзаки та навчальне приладдя отримують вихованці ДЮСШ ХК «Донбас».

Також в День знань фондом урочисто відкрито мультимедійний клас у Катеринівській загальноосвітній школі I-III ст. Костянтинівського району. Благодійники подарували навчальному закладу 14 комп’ютерів, інтерактивну дошку і 4 принтери для оптимізації навчального процесу. Відзначимо, що також цей день став потрійним святом для всіх учнів цієї школи. Крім Дня знань, відкриття мультимедійного класу, школярі місцевого навчального закладу відсвяткували відкриття фан-клубу ХК «Донбас» на базі їхньої школи. Зовсім скоро юні фанати хокею зможуть приєднатися до великої спортивної сім’ї «Донбасу», що підтримує основну команду.

Відзначимо, що це не єдиний соціальний проект, який спільно з благодійним фондом Бориса Колеснікова реалізує ХК «Донбас». Наприклад, напередодні Дня Святого Миколая школярі регіону отримують солодкі подарунки. Не перший рік реалізується соціальний проект «Перший раз на каток», в рамках якого для різних людей відкриваються двері в світ льоду і спорту.

 

Поділитись

Хокейний «Донбас» здобув сьому перемогу поспіль
У Слов’янську визначилась краща баскетбольна команда студенток технікумів
Нікольське прийняло ХІХ регіональний турнір з дзюдо серед юнаків пам’яті Юрія Мілтиха