2017-12-26

Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з олімпійських видів спорту в 2017 році

Управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі в 2017 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, з неолімпійських видів спорту та з видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Місця в топ-десятці спортсменів-олімпійців Донецької області посіли: Вікторія Сухорукова (стрільба кульова), Станіслав Оліферчик (стрибки у воду), Альона Шевкопляс (важка атлетика), Наталя Семенова (легка атлетика), Максим Євтушенко (боротьба греко-римська), Тимур Русія (велоспорт), Даніїл Нікулін (велоспорт), Ігор Обухов (важка атлетика), Олександр Чернецький (боротьба греко-римська), Маргарита Крилова (триатлон).

Успішною роботою в 2017 року також відзначилися тренери олімпійців Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Георгій Драгулян (триатлон), Денис Задрановський (важка атлетика), Тетяна Морозова (плавання), Тетяна Серорез (легка атлетика), Валерій Красов (велоспорт), Віктор Романчук (важка атлетика), Олександр Конжуков (плавання), Володимир Ліщук (легка атлетика), Анатолій Головань (стрибки у воду).

10 кращих спортсменів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2017 році

П.І. спортсмена Рік
народ-ження
Вид спорту Місто Кращі результати
2017 року
Сума балів П.І.Б.
тренера
Сухорукова Вікторія
1997 стрільба
кульова
Краматорськ чемпіонат України – 1 м., чемпіонат світу (юніорки) – 2 м., міжнародний турнір – 1 м. 2085 Сухорукова Ірина Геннадіївна
Оліферчик Станіслав 1996 стрибки у воду Маріуполь чемпіонат Європи – 2 м., Всесвітня Універсіада – 2 м. 1585 Головань Анатолій
Іванович

Шевкопляс Альона

1998 важка
атлетика
Бахмут чемпіонат Європи (юніорки) – 3 м.,
чемпіонат України (юніорки) – 1 м.,
чемпіонат світу (юніорки) – 6 м.,
чемпіонат України (молодь) – 2 м.,
чемпіонат України (жінки) – 3 м.
1570 Задрановський Денис Юрійович

Семенова Наталя

1982 легка
атлетика
Бахмут чемпіонат України – 1 місце (тричі),
Кубок Європи –
3 командне місце
1425 Семенова Ольга Володимирівна

Євтушенко Максим

1996 боротьба
греко-
римська
Краматорськ 3 м. – чемпіонат України до 23 років,
2 м. – чемпіонат України, 3 м. – чемпіонат світу (військовослужбовці)
1415

Євтушенко Олег Іванович

Русія Тимур

1993 велоспорт МТБ (маунтен-
байк)
Лиман 1 м. – чемпіонат України МТБ,
3 м. – МРЗ
1292,5

Міньковський Борис Давидович,
Поспєєв Кирило Васильович

Нікулін Даніїл

1999 велоспорт шосе, трек Лиман 1 м. – чемпіонат України шосе,
1 м. – чемпіонат України трек,
15 м. – чемпіонат Європи, 21 м. – чемпіонат світу
1275 Красов Валерій Рафаїлович

Обухов Ігор

1998 важка
атлетика
Бахмут чемпіонат України (молодь) – 1 м.,
чемпіонат Європи (юніори) – 5 м.,
чемпіонат світу (юніори – 9 м.,
чемпіонат України (чоловіки) – 2 м.,
чемпіонат України (юніори) – 2 м., юніорський рекорд України в поштовху –197 кг (в/к до 85 кг)
1270 Обухов Ігор Вікторович

Чернецький Олександр

1984 боротьба
греко-
римська
Маріуполь 6 м. ком. – Кубок України,
7 м. – чемпіонат Європи,
8 м – ком. чемпіонат Європи,
7 м. – чемпіонат світу
(військовослужбовці)
1225

Барановський Віталій Михайлович

Крилова Маргарита
1994 триатлон Маріуполь 1 м. – чемпіонат України,
2 м. – Кубок Європи
1010,5 Драгулян Георгій Васильович

 

10 кращих тренерів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками 2017 року

П.І.Б. тренера Почесне звання,
посада
Вид спорту П.І. кращих спортсменів – вихованців тренера Сума балів
Сухорукова Ірина Геннадіївна
заслужений тренер України, тренер-викладач стрільба кульова Сухоруков Юрій, Сухорукова Вікторія, Шклярук Андрій, Дімніч Ігор 4255
Драгулян Георгій Васильович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ триатлон Зємцев Віктор, Меньшиков Іван, Крилова Маргарита, Соснова Віра, Шабанов Дмитро, Золотухін Андрій, Пакшаєва Анна, Петрук Діана 4207
Задрановський Денис Юрійович
тренер-викладач ШВСМ важка
атлетика
Шевкопляс Альона, Алєксандрова Марина, Єфімчук Надія, Кобець Максим, Гладиш Олександр, Коханенко Олена, Менгазедінов Олександр 3325
Морозова Тетяна Володимирівна
заслужений тренер України, тренер-викладач плавання Дзеркаль Ганна, Григоренко Євгенія 2835
Серорез Тетяна Борисівна
тренер-викладач легка атлетика Радюк Олена, Коноваленко Артем, Коваль Катерина, Некрасов Віктор, Піддубний Артем 2633,5
Красов Валерій Рафаїлович
заслужений тренер України, старший тренер ОСДЮСШОР з велоспорту велоспорт шосе, трек, МТБ, крос Нікулін Даніїл, Білоус Данило, Кононенко Валерія, Рогозін Кирило, Шеін Олександр 2573,25
Романчук Віктор
Васильович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, старший тренер-викладач ШВСМ важка
атлетика
Паніматченко Анастасія, Полякова Альона, Білик Діана, Погосов Арсен, Шаповалов Кирило, Зайцев Роман, Нужний Іван, Гамалюк Маским, Акопов Артур, Квачан Тетяна, Вааль Володимир, Шарова Ганна 2169
Конжуков Олександр
Володимирович
заслужений тренер України, тренер-викладач плавання Красіна Анастасія, Григор’єв Леонід 2006
Ліщук Володимир
Іванович
тренер-викладач легка атлетика Жуков Єгор, Лонський Вадим, Семенова Богдана, Калюжна Вікторія, Наталія Легонькова 1950
Головань Анатолій
Іванович
тренер-викладач стрибки у воду Оліферчик Станіслав, Бредес Станіслав, Гупало Олег 1669

Поділитись

У Центрі «Стимул до життя» - першість Слов’янська з настільного тенісу
Wellbeing – обирай спорт! Майстер-клас для краматорських школярів від Антоніни Єфремової
Борці Донеччини здобули чотири медалі Всеукраїнського турніру «Соколята» в Білій Церкві