2019-11-30

Do like Olympians із учнями маріупольської ЗОШ № 37

28 листопада в загальноосвітній школі № 37 міста Маріуполь відбулось свято здоров’я та спорту в рамках всеукраїнського проєкту «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

До учнів завітали провідні ушуїсти Донецької області на чолі з чемпіонкою світу та Європи Вікторією Булигіною, а також вихованці відділення греко-римської боротьби маріупольської КДЮСШ «Атлетик» під керівництвом тренера-викладача Андрія Матійченка.

Вікторія Булигіна провела для дітей цікаву та пізнавальну лекцію про користь занять спортом та про олімпійські цінності в цілому, поділившись порадами, як досягати високих результатів. Після перегляду показових виступів спортсменів школярі долучились до захопливої розминки, яку провела Вікторія, та проявили здібності в різноманітних естафетах.

Найактивніших учасників заходу відзначили подарунками та сувенірами від Відділення НОК України в Донецькій області.

Уже доброю традицією стало відкриття «Олімпійського куточку» у закладах освіти Донеччини, що відбувається за підтримки голови Відділення НОК України в Донецькій області Віктора Ремського. Не оминув він і ЗОШ № 37 міста Маріуполь – представник регіонального відділення НОК Роман Караваєв передав у бібліотеку школи книги, тематичні журнали олімпійської тематики, а також набір художньої літератури.

Нагадаємо, головна мета проєкту #Do like Olympians – сприяння здоровому та активному способу життя, популяризація видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та молоді.

Поділитись

Закриття сезону пляжного волейболу на Лиманщині
Олександр Чернецький – переможець традиційного турніру на честь Піддубного, Іван Дубровін – срібний ...
Скелелази Донеччини здобули 12 нагород на всеукраїнських змаганнях серед молоді в Нетішині