2018-05-15

Долучайтесь до естафети «Всесвітній біг миру заради гармонії»!

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна факельна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Територією Україні захід проходитиме з 30 травня по 3 червня, розпочнеться на межі з Молдовою і фінішуватиме на межі з Словаччиною.

Планується подолати понад 600 км теренами Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської і Закарпатської областей України. Із детальним маршрутом естафети можна ознайомитися за посиланням: http://бігзарадигармонії.укр/маршрут-2018/.

Естафета – не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

З 1987 року всесвітній біг миру заради гармонії проводиться у понад 155 країнах світу. В Україні він проходить з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 53 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 375 000 наших співвітчизників.

Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення! Патріотичною метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

Також Всесвітній біг миру заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

27 лютого бігуни європейської команди стартували в Софії, що в Болгарії. Європейська частина естафети, що проходитиме і Україною буде охоплювати 42 країни Європи з загальною довжиною маршруту в 24 000 км та фінішуватиме 8 жовтня в Лісабоні, що в Португалії.

Поділитись

Міні-команда велошосейників Донеччини відкрила сезон «бронзою» чемпіонату України
Микита Карманов – бронзовий призер чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів
Депутати Святогірська підтримали створення в місті олімпійської спортивної бази