2018-05-06

Домінування вихованців ДО СДЮСШОР з боксу на турнірі пам’яті Олексія Чернишова у Мирнограді

2-5 травня у Мирнограді, у Палаці культури «Україна», відбувся турнір з боксу, присвячений  пам’яті учасника АТО Олексія Чернишова, в якому змагались 228 учасників з Донецької, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської областей.

На урочистому відкритті турніру спортсменів привітав почесний гість змагань — заступник голови Донецької облдержадміністрації, голова Відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський. Він вручив комплекти екіпіровки  для спортсменів Мирноградської федерації боксу, побажав юним боксерам бути відданими обраній справі, зростати справжніми спортсменами, а також зазначив, що мирноградські боксери є одними з кращих у Донецькій області.

Міський голова Олександр Брикалов відзначив, що рівень змагань, які проводить міська федерація боксу під патронатом голови облдержадміністрації Павла Жебрівського та за підтримки виконавчого комітету Мирноградської міської ради, вже є традиційно високим і набирає оберти з кожним роком.

Спортсмени і гості хвилиною мовчання вшанували пам’ять учасника АТО Олексія Чернишова та згадали поіменно видатних спортсменів Мирнограду, що  внесли великий вклад в розвиток боксу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Донецьку обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з боксу представили вихованці тренерів О.А. Швайко, І.Г. Шупіченко, Б.А. Каримова, С.Д. Жигжжавина, А.В. Коссе, О.К. Каюмова, П.І. Івахненко.

За результатами змагань представники ДО СДЮСШОР з боксу посіли призові місця у своїх вагових категоріях.

1 місце: Данило Муквич, Єгор Тютюнник, Кирило Ломакін, Кирило Піліпчишин, Максим Морозов, Антон Бочанков, Олександр Дордус, Ренат Чубревичев, Дмитро Потапов, Едадій Зейниєв, Кирило Селезньов, Богдан Левченко, Дмитро Крохмаль, Максим Наумов, Віталій Таран, Сергій Морозов, Ілля Неверовський, Іван Ковальчук, Ігор Тєлєгін, Давид Малій, Герман Мірющенко.

2 місце: Борис Гайдоба, Давид Жигжжавин, Кирило Батюк, Богдан Величко, Іван Євсеєнко, Владислав Приходько, Ілля Кудрич, Султан Крючков, Олександр Гуков, Олег Смоляк, Андрій Воротиленко, Станіслав Громов.

3 місце: Владислав Ломакін, Олексій Ісаєв, Максим Глєбський, Данило Дідковський, Гліб Черноусов, Владислав Крюков, Дмитро Малакаускас, Артур Арутюнян, Єгор Валяєв, Станіслав Гуков, Микита Добринін, Віктор Осадчій, Тімур Шевцов, Руслан Ібрагімов, Кирило Громов.

Поділитись

Сергій Бубка та Віктор Ремський обговорили розвиток спорту і олімпійського руху на Донеччині
Кубок Селидівського міського голови - у волейбольної збірної міста Гірник
Кременівка прийняла чемпіонат Донецької області з футзалу серед сільських команд