2019-08-09

Донеччина обрала кращих спортсменів та тренерів липня 2019 року

По закінченню липня 2019 року за підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

1) Олімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Коноваленко Артем Олександрович, майстер спорту України з легкої атлетики, переможець чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юніорів у потрійному стрибку, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2019 рік.

Кращий тренер – Серорез Тетяна Борисівна, тренер-викладач з легкої атлетики Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки.

2) Неолімпійські види спорту:

Кращий спортсмен – Штанько Сергій Валерійович, заслужений майстер спорту України з радіоспорту, чотириразовий переможець Кубку світу з радіоспорту серед дорослих, юніорів, юнаків зі спортивної радіопеленгації.

Кращий тренер – Іванько Олексій Володимирович, тренер вищої категорії з радіоспорту.

3) Види спорту серед осіб з інвалідністю:

Кращий спортсмен – Самороков Данило Едуардович, майстер спорту України з легкої атлетики  серед спортсменів з вадами слуху, чемпіон Європи (метання молота), рекордсмен Європи.

Кращий тренер – Василенко Наталя Вікторівна, заслужений тренер України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.

 

Поділитись

У Краматорську вшанували найкращих спортсменів і тренерів Донецької області
У лідерах першого туру Дитячої ліги з настільного тенісу – спортсмени Донеччини і Закарпаття
Кубок Іллінівської громади з баскетболу серед дівочих команд