2019-03-18

Два боксери Донеччини – бронзові призери чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років

З 9 по 17 березня в російському місті Владикавказ відбувся чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років.

Донецьку область на змаганнях успішно представили два спортсмени з Маріуполя, вихованці міської комплексної ДЮСШ «Лідер», представники школи вищої спортивної майстерності – Ростислав Білостоцький (тренер Ярослав Підмастерчик) та Дмитро Рибалко (тренери Ярослав Підмастерчик, Сергій Лісовин). Обидва здобули бронзові медалі, поступившись у півфіналах майбутнім переможцям своїх категорій.

Ростислав, який підходив до змагань у статусі володаря «бронзи» європейської першості 2017 року, виступив у вазі до 52 кг, де за нагороди билися 14 спортсменів. Згідно з жеребкуванням, перший бій на чемпіонаті Білостоцькому належало провести у чвертьфіналі – там його суперником став представник Ірландії Адам Хессіон, і Ростиславу вдалося здобути впевнену перемогу. У півфіналі спортсмену Донеччини протистояв Даніель Асенов з Болгарії, і, на жаль, Білостоцький поступився опоненту.

Дмитро Рибалко, у активі якого є «бронза» чемпіонату Європи 2016 року серед молоді, провів чотири поєдинки у ваговій категорії до 75 кг, де всього змагались 27 спортсменів. У першому колі він пройшов серба Алексу Марковіча, далі був сильнішим за Мухаммада Абділрасоона з Фінляднії, а у чвертьфіналі переміг представника Швеції Адама Чартої. У півфіналі Дмитро зустрівся з росіянином Олексієм Семикіним, і вдача була не на боці нашого боксера.

Відзначимо, що всього в активі збірної України за підсумками чемпіонату виявилось 5 нагород. «Золото» у ваговій категорії 81 кг здобув Олександр Погребняк з Полтавської області, ще дві «бронзи» до національної скарбнички принесли хмельничанка Анастасія Лісінська (у категорії 54 кг) та киянин Михайло Дзязько (у категорії 56 кг).