2018-04-20

Два «срібла» і три «бронзи» здобули важкоатлети Донеччини на чемпіонаті України серед юнаків і дівчат у Славутичі

14-18 квітня у місті Славутич (Київська область) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 13 років, а також Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Героїв Чорнобиля.

У змаганнях взяли участь 350 юнаків і дівчат. Донеччину представили 16 юних важкоатлетів, здобуток нашої команди – п’ять медалей: два «срібла» і три «бронзи».

Срібними призерами чемпіонату України стали 9-річна Олена Клоноз (Маріуполь, вагова категорія до 32 кг, результат у сумі двоборства – 56 кг) і Альона Глушиліна (Білозерське, вагова категорії до 44 кг, результат у сумі двоборства – 56 кг).

Бронзовими призерами чемпіонату України стали Юлія Фесенко (Лиман, вагова категорія до 58 кг, результат у сумі двоборства – 69 кг), Данило Халін (Вугледар, вагова категорія до 38 кг, результат у сумі двоборства – 89 кг) і Максим Незнаєв (вагова категорія до 62 кг, результат у сумі двоборства – 141 кг).

За крок від п’єдесталу пошани зупинився Олександр Серьожечкин (Вугледар, вагова категорія до 34 кг, який посів четверте місце з результатом у сумі двоборства 73 кг).

Пристойні результати продемонстрували, які посіли п’яті місця, наступні спортсмени: Максим Брудар (Дружківка, вагова категорія до 41 кг, результат у сумі двоборства – 97 кг), Єгор Мельник (Білозерське,  вагова категорія до 45 кг, з результат у сумі двоборства – 90 кг), Данило Красюк (Дружківка, вагова категорія до 62 кг, результат у сумі двоборства  – 119 кг).

Також за юними донеччанами три шостих місць, два восьмих та одне дев’яте.

У командному заліку дівчата Донеччини посіли третє місце, зовсім трохи поступившись командам Дніпропетровської та Кіровоградської областей.  Юнаки Донецької області посіли четверте командне місце.