2017-10-17

Два «золота» і дві «бронзи» боксери Донеччини здобули на чемпіонаті України

З 9 по 15 жовтня в місті Кропивницькому (Кіровоградська область) пройшов чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років.

Спортсмени Донецької області гідно виступили на змаганнях, ставши володарями 4 медалей: двох золотих та двох бронзових.

У ваговій категорії 52 кг кращим став Ростислав Білостоцький з Маріуполя (школа вищої спортивної майстерності, комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер», тренери Ярослав Підмастерчик, Олександр Осадчий), який у фіналі виявився сильнішим за львів’янина Андрія Тишковця.

У фінальному бою вагової категорії 69 кг перемогу над боксером Чернігівської області Денисом Песоцьким і звання чемпіона України здобув Максим Пилипець (Бахмут-Білицьке, ШВСМ, тренери Анатолій Переяслов, Павло Івахненко).

Бронзові медалі змагань вибороли: у ваговій категорії 64 кг – Еміль Гачаєв (Селидове-Бахмут, Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренери Анатолій Переяслов, Олександр Шостак), у вазі до 75 кг – Дмитро Рибалко (Маріуполь, ШВСМ, КДЮСШ «Лідер», тренери Ярослав Підмастерчик, Сергій Лісовін).

Додамо, що четверо боксерів Донеччини стали п’ятими у своїх категоріях: Пилип Акілов (69 кг), Закарія Джалілов (64 кг), Ярослав Щерба (60 кг) та Артем Демяненко (60 кг).

У загальнокомандному заліку Донецька область опинилась на третьому місці, поступившись представникам Харківської та Полтавської областей, які посіли другу і першу сходинки відповідно.