2019-07-16

Два «золота» та «бронзу» боксери Донеччини здобули на XXIII міжнародному турнірі пам’яті Семена Трестіна

З 8 по 14 липня в Одесі відбувся 23-й міжнародний турнір з боксу класу «А», присвячений пам’яті майстра спорту СРСР міжнародного класу Семена Трестіна.  Цьогорічний розіграш змагань зібрав 140 учасників із 13 країн: Азербайджану, Бахрейну, Білорусі, Вірменії, Ізраїлю, Ірландії, Йорданії, Казахстану, Куби, Молдови, Сенегалу, Угорщини та України.

Від Донецької області на турнірі успішно виступили три боксера школи вищої спортивної майстерності, бронзові призери чемпіонатів Європи серед чоловіків до 22 років: представники Маріуполя Ростислав Білостоцький (тренер Ярослав Підмастерчик) та Дмитро Рибалко (тренери Ярослав Підмастерчик, Сергій Лісовин), а також Максим Пилипець (Білицьке – Бахмут), вихованець тренерів Анатолія Переяслова та Павла Івахненка. У активі наших спортсменів – 2 золоті та 1 бронзова медалі.

На третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 52 кг піднявся Ростислав Білостоцький, який у чвертьфіналі виявився сильнішим за українця Марка Єфтені, але у півфіналі поступився майбутньому переможцю Даміру Абдикадиру з Казахстану.

Максим Пилипець у ваговій категорії 69 кг по черзі впевнено переміг українця Юрія Авраменка, ізраїльтянина Мірослава Капулера, українця Нікіту Баранова, а у фіналі – ще одного співвітчизника Ярослава Самофалова.

Дмитро Рибалко, який є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2019 рік, у ваговій категорії 75 кг спочатку виграв у представника Молдови Влада Гаврилюка, а після цього довів свою майстерність у протистояннях з українцями Яковом Левчиком, Віктором Литваком та Іваном Папакіним. Відзначимо, що завдяки цьому успішному виступу Дмитро виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.