2018-03-27

Дзюдоїстка Алла Заворітня – призерка міжнародного турніру в Польщі

23-25 березня у місті Маркі (Польща) відбувся  Міжнародний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат «Game judo cup ІІІ», який зібрав понад тисячу  учасників з різних країн.

Україну представили п’ятеро молодих дзюдоїстів –  вихованців Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з видів боротьби – і старший тренер В’ячеслав Менчаков.

Бронзовою призеркою у ваговій категорії до 46 кг стала Алла Заворітня, яка у боротьбі за п’єдестал впевнено в четвертій сутичці перемогла представницю Латвії.

Сьоме місце у ваговій категорії до 60 кг посів Олексій Овчинников, програвши борцю з Франції.

Учасники отримали позитивні враження від високого рівня організації змагань, отримали подарунки і на екскурсії познайомилися з віковими польськими традиціями.