2020-02-17

Дзюдоїстки Донеччини вибороли дві «бронзи» на чемпіонаті України U21 у Дніпрі

13-14 лютого в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року, який зібрав 345 учасників із 23 регіонів країни.

Дзюдоїсти Донецької області за підсумками змагань стали володарями двох бронзових медалей.

Аліна Шилова з міста Лиман, вихованка обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, спортсменка школи вищої спортивної майстерності (тренери – Віталій Іванисенко, Дмитро Ігнатенко), відзначилася у ваговій категорії до 52 кг. Аліна перемогла Анастасію Шило з Одещини, за вихід у фінал поступилась Альоні Щиголевій із смт Миронівський Донеччини, яка нині виступає за Дніпропетровську область, а в сутичці за «бронзу» була сильнішою за представницю Волинської області Катерину Кужель.

Спортсменка ШВСМ Донецької області Ольга Стукаленко, підопічна заслуженого тренера України Миколи Ящука, піднялася на третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 63 кг. Дзюдоїстка виявилась сильнішою за киянку Марію Трачук, програла Анні Бойко з Рівненщини, після чого довела свою перевагу у втішній сітці, де її суперницями були Валерія Смоляга з Полтавщини, Євгенія Шевченко з Дніпропетровщини та Ангеліна Пащук із Луганщини.