2020-02-25

Футболісти краматорського «Авангарду» U19 вийшли у плей-оф зимового Кубку ДЮФЛ України

З 21 по 23 лютого у місті Запоріжжя відбулись матчі зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України, де вдало виступає юнацька команда ФК «Авангард» (м. Краматорськ).

21 лютого в стартовому матчі краматорська команда перемогла команду ДЮСШ м. Бердянськ з рахунком 6:0. Голи забили: Артем Буц (двічі), Єгор Гуничев, Денис Литвинов, Андрій Удодов, Олександр Чебаненко.

У другий день, 22 лютого, «Авангард» U-19 з рахунком 6:0 виграв у команди «Аякс-Металург» U-19 (м. Запоріжжя). По два м’ячі забили Єгор Гуничев та Микита Гаврик, ще по одному – Артем Буц та Геннадій Легких.

23 лютого в рівній, непростій грі наші хлопці виграли у команди ДЮСШ Металург U-17 (м. Запоріжжя). У першому таймі переважала команда Донеччини, і, хоча в другому таймі господарі перехопили ініціативу, все ж таки наші футболісти, проявивши вольові якості, здобули перемогу 2:1. Дублем відзначився Артем Буц.

У підсумку команда Олексія Городова здобула три перемоги в трьох матчах та вийшла в плей-оф турніру, де вісім кращих команд розіграють між собою звання володаря зимового Кубку ДЮФЛ України.