2018-05-10

Футбольний турнір імені Йосипа Сачка у Костянтинівці

3 травня у Костянтинівці, на стадіоні «Металург» Державного навчального закладу «Костянтинівське вище професійне училище», відбувся XII турнір з футболу імені Йосипа Кузьмича Сачка, почесного випускника училища, льотчика 51-го мінно-торпедного авіаційного полку.

За традицією на чотирьох полях стадіону в цей травневий день зустрілися 14 команд  шкіл міста та району. Свято футболу розпочалось з підняття державного прапору України та виступа творчого колективу Костянтинівського вищого професійного училища.

Ведучі свята розповіли про бойовий подвиг Йосипа Кузьмича Сачка, вшанували пам’ять урочистим покладанням квітів до барельєфу Сачка.

У фіналі зустрілися команди ЗОШ №6 та ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище». У запеклій боротьбі перемогла футбольна команда ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», яка отримала перехідний Кубок, а усі призери (команди ЗОШ №6 та ЗОШ №5) —  медалі, грамоти.

Всі учасники свята отримали грамоти, солодкі подарунки та гарний настрій, який панував впродовж всього футбольного турніру.

Поділитись

Wellbeing – обирай спорт! Майстер-клас для краматорських школярів від Антоніни Єфремової
Чотири «золота» і «бронза» Кубка Європи з радіоспорту поповнили скарбничку Донеччини
До оновленого списку олімпійців Донецької області на Токіо-2020 увійшло 43 спортсмена