2018-03-01

Гімнастки Донеччини здобули бронзові медалі на змаганнях у столиці

Збірна команда Донецької області зі спортивної гімнастики на минулому тижні взяла участь у двох турнірах, які проходили в столиці України.

18-19 лютого змагання «Олімпійська зміна» зібрали 43 гімнасток з 8-ми міст України: Білої Церкви, Запоріжжя, Києва, Коломиї, Маріуполя, Рівного, Сєвєродонецька, Тернопіля. Донеччину представляли 4 спортсменки, з яких дві – Софія Груньова та Дія Аль-Халавані – посіли треті місця.

23-23 лютого у відкритому чемпіонаті Києва з нашого регіону виступило знову 4 гімнастки. Віталія Пахно завоювала бронзову медаль у програмі майстра спорту. Софія Груньова стала четвертою, Анастасія Паршина – п’ятою в програмі кандидата у майстри спорту. Дія Аль-Халавані змагання за програмою 1-го розряду завершила на шостому місці.