2018-04-09

Інваспорт. Перемоги, нагороди і рекорд України на чемпіонаті країни з пауерліфтингу в Дніпрі

З 30 березня по 1 квітня у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Донецьку область на чемпіонаті гідно представили 13 спортсменів – 8 чоловіків і 5 жінок. До збірної команди увійшли шестеро спортсменів зі Слов’янська, четверо – з Маріуполя, двоє – з Краматорська, один – з Дружківки.

Злата Дячук (м. Слов’янськ) з результатом 68 кг посіла перше місце серед юніорок і третє місце серед дорослих у ваговій категорії до 67 кг.

Юлія Григор’єва (м. Слов’янськ) з результатом 50 кг посіла перше місце серед юніорок і третє місце серед дорослих у ваговій категорії до 55 кг.

Їх тренують заслужені тренери України Котляров І.М. і Позднухов О.В.

Дебютантка змагань Тетяна Бобровська (м. Краматорськ) з результатом 55 кг стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 61 кг. Тренер: Головенко І.Ю.

Антон Крюков (м. Маріуполь), майстер спорту України міжнародного класу, став чемпіоном у ваговій категорії до 107 кг та встановив новий рекорд України – 236 кг. Також він став абсолютним чемпіоном. Тренери: Алфьоров О.А., Волошина І П., Напрягло І.В.

Михайло Мельников (м. Маріуполь), майстер спорту України, з результатом 200 кг став чемпіоном у ваговій категорії понад 107 кг. Тренер: Алфьоров О.А.

Олександр Подсекін (м. Маріуполь), кандидат у майстри спорту України, з результатом 153 кг став бронзовим призером у ваговій категорії до 88 кг. Тренер: Напрягло І.В.

Сергій Беспалов (м. Маріуполь) вдало дебютував і з результатом 120 кг виборов срібну медаль у ваговій категорії до 97 кг. Тренер: Мельников М.О.