Конкурси НОК

ХV Всеукраїнський конкурс телевізійних спортивних програм «Світ спорту»

Положення про конкурс

Прийом програм для участі в конкурсі відбуватиметься до 01 жовтня 2019 р. Конкурсний перегляд програм та визначення переможців – у жовтні-листопаді 2019 року.

Роботи можуть бути відправлені поштою за адресою: м. Київ, вул. Хорива, 39/41, НОК України або надіслані на електронну пошту telekonkurs2019@gmaіl.com.

Організатори раді відповісти на додаткові питания за телефонами: (044)3791291, (050)3520091 або e-mail: telekonkurs2019@gmaіl.com.


Серед спортивних журналістів у XIX Всеукраїнському конкурсі «Україна олімпійська» найкращих визначатимуть у таких номінаціях:

– Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту);
– Найкраща спортивна газета року;
– Найкращий спортивний журнал року;
– Найкраща циклічна спортивна телепрограма;
– Найкраща циклічна спортивна радіопрограма;
– Найкраще електронне видання (відділ спорту);
– Найкращі спортивні журналісти;
– За відданість олімпійському руху;
– Дебют в спортивній журналістиці (відзнака імені відомого спортивного журналіста Олександра Мащенка);
– За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ІІ Європейських іграх 2019 року в м. Мінськ (Білорусь);
– За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в І Всесвітніх пляжних іграх в м. Сан-Дієго (США);
– За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ХIV зимовому та ХV літньому Європейських юнацьких олімпійських фестивалях у м. Сараєво та Східне Сараєво (Боснія та Герцеговина) та м. Баку (Азербайджан) відповідно.

Відповідно до Положення конкурсу учасники мають змогу надіслати роботи до 15 листопада 2019 року на адресу: 04071, м. Київ, вул. Хорива, 39-41, Національний олімпійський комітет України (з позначкою КОНКУРС). Докладніше з правилами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://noc-ukr.org/about/projects/konkurs-dlya-zhurnalistiv-/

Своєю чергою всі охочі взяти участь у XVIII конкурсі спортивної фотографії мають встигнути надіслати роботи до 15 жовтня 2019 року на адресу fotokonkurs2019@noc-ukr.org. Традиційно поборотися за звання переможця зможуть як фотографи-професіонали, так і аматори. Вік учасників також необмежений: в окремій номінації визначать автора найкращої світлини на тему спорту серед дітей до 16 років. Усі умови фотоконкурсу розміщені за посиланням http://noc-ukr.org/about/projects/fotokonkurs/.

Відзначимо, що конкурси будуть проведені під егідою Комісії НОК «Преса та комунікації».