2018-06-03

Краматорськ прийняв чемпіонат Донецької області з баскетболу серед юнаків і дівчат на призи Вікторії Буренок

23-26 травня у Краматорську, на базі ЗОШ №16, відбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу серед юнаків і дівчат 2006 р.н. на призи чемпіонки Європи, заслуженого майстра спорту Украиїни з баскетболу Вікторії Буренок.

В юнацькому чемпіонаті взяли участь дві команди Краматорська, а також команди з міст Торецьк, Бахмут, Дружківка, Мирноград. В усіх іграх впевненно перемогла команда господарів Краматорськ-1 (тренер О.Сосой), друге місце посіла команда Дружківки (тренер В.Кривошеєв), третє – команда Мирнограда (тренер К.Думцев).

У змаганні дівчат перемогла команда міста Дружківка, друге місце посіла команда Краматорська, третє місце -команда Покровська.

Кращі команди та гравців нагороджено кубками,  пам’ятними призами, медалями та грамотами.

Заслужений майстер спорту України Вікторія Буренок нагородила кращих гравців турніру: