2018-05-04

Краматорськ прийняв чемпіонат Донецької області з важкої атлетики і турнір пам’яті Віктора Лєпьохіна

26-28 квітня у Краматорську відбувся чемпіонат Донецької області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років, а також відкритий турнір «Юні богатирі Донбасу», присвячений пам’яті Віктора Лєпьохіна. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

Результати виступів маріупольських спортсменів з Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик»: срібним призером чемпіонату став Іван Горобець (в/к +94 кг), п’яте місце посів Богдан Чих (в/к + 94 кг), шосте місце – Руслан Алабаш (в/к 62 кг). У турнірі «Юні богатирі» переміг Максим Бояр (в/к 34 кг). Тренують спортсменів В.Н. Данильченко і заслужений тренер України В.В. Шведов).