2018-03-22

Краматорськ прийняв відкритий чемпіонат Донецької області з фунакоші шотокан карате

17-18 березня в Краматорську відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з фунакоші шотокан карате. У змаганнях взяли участь 110 каратистів з Бахмута, Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки та Сєвєродонецька (Луганська область).

Спортсмени різних вікових категорій продемонстрували свою швидкість, влучність, міць,  техніку, самурайський характер і повагу до своїх суперників. Змагання вразили глядачів професіоналізмом і видовищністю. Всі спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки і бажання перемогти.

Після закінчення змагань у кожній віковій категорії переможців і призерів чемпіонату нагороджено дипломами, медалями і кубками Федерації Фунакоші Шотокан Карате Донецької області.

У командному заліку каратисти Бахмута (СК «Бусі-До») стали переможцями, другу сходинку посіли спортсмени Краматорська (СК «Кайдзен»), а третіми стали гості чемпіонату з Сєвєродонецька (СК «Тора»).

Додамо, що за підсумками чемпіонату буде сформовано збірну команду Донецької області, яка візьме участь у чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей, який відбудеться 20-22 квітня в місті Черкаси.