2020-01-10

Кращі спортсмени та тренери Донеччини з олімпійських видів спорту в 2019 році

За підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях протягом 2019 року визначено кращих спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту.

Місця в топ-десятці спортсменів Донецької області посіли: Олександр Хоцянівський (боротьба вільна), Олексій Поздняков (легка атлетика), Аліна Бережна (боротьба вільна), Сергій Смелик (легка атлетика), Ольга Саладуха (легка атлетика), Ірина Гусяк (боротьба вільна), Даниїл Болдирев (скелелазіння), Володимир Джус (велоспорт), Аліна Логвиненко (легка атлетика), Максим Євтушенко (боротьба греко-римська).

Успішною роботою в 2019 році відзначилися тренери Михайло Марченко (легка атлетика), Тетяна Серорез (легка атлетика), Георгій Драгулян (триатлон), бригада Анатолій та Олена Чумаки (легка атлетика), Валерій Красов (велоспорт), Григорій Шепелєв (боротьба вільна), Олександр Веремієнко (боротьба вільна), Віктор Романчук (важка атлетика), Ірина Сухорукова (стрільба кульова), Анатолій Бойко (легка атлетика).

10 кращих спортсменів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2019 році


з/п
П.І. спортсмена Вид спорту,
спортивне звання
Кращі результати
2019 року
Сума балів П.І.Б. тренера
1 Хоцянівський Олександр
боротьба вільна,

заслужений майстер спорту України

3 м. – чемпіонат світу 3850 Данько Григорій Володимирович
Гаманілов Ігор Анатолійович
2 Поздняков Олексій
легка атлетика,

майстер спорту України

1 м., 1 м. – II Європейські ігри 3560 Марченко Михайло Степанович
Завгородня Ольга Леонідівна
3 Бережна Аліна
боротьба вільна,

заслужений майстер спорту України

1 м. – чемпіонат Європи
2 м. – чемпіонат світу
2720 Веремієнко Олександр Миколайович
Данько Тарас Григорович
4 Смелик Сергій
легка атлетика,

майстер спорту України міжнародного класу

1 м. – II Європейські ігри 2360 Будков Сергій Олександрович
Серорез Тетяна Борисівна
5 Саладуха Ольга
легка атлетика,

заслужений майстер спорту України

3 м. – чемпіонат Європи
5 м. – чемпіонат світу
2075 Бойко Анатолій Григорович
6 Гусяк Ірина
боротьба вільна,

майстер спорту України міжнародного класу

1 м. – чемпіонат Європи 1705 Шепелєв Григорій Миколайович
Сурженко Василь Васильович
7 Болдирев Даниїл
скелелазіння,

заслужений майстер спорту України

1 м. – Кубок Європи
2 м. – чемпіонат Європи
4 м. – чемпіонат світу,
фінал Кубку світу
1700 Зубко Ірина Василівна
8 Джус Володимир
велоспорт (трек),

майстер спорту України міжнародного класу

1 м. – чемпіонат України
6 м. – II Європейські ігри
1560 Солнцев Олексій В’ячеславович
Міньковський Борис Давидович
9 Логвиненко Аліна
легка атлетика,

заслужений майстер спорту України

1 м. – II Європейські ігри 1495 Чумак Анатолій Іванович
Чумак Олена Віталіївна
10 Євтушенко Максим
боротьба греко-римська,

майстер спорту України міжнародного класу

3 м. – чемпіонат світу до 23 років 1440 Євтушенко Олег Іванович

10 кращих тренерів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками 2019 року


з/п
П.І.Б. тренера Почесне звання, посада Вид спорту П.І. кращих спортсменів – вихованців тренера Сума балів
1 Марченко Михайло Степанович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ легка атлетика Поздняков Олексій,
Красуцька Анна,
Миколенко Марія
4986,5
2 Серорез Тетяна Борисівна

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ легка атлетика Смелик Сергій,
Коноваленко Артем,
Радюк Олена
4238
3 Драгулян Георгій Васильович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ триатлон Крилова Маргарита,
Меньшиков Іван,
Дем’янов Юліан,
Шабанов Дмитро,
Соснова Віра,
Фарбун Данило
4203,5
4 Бригада:
Чумак Анатолій Іванович
Чумак Олена Віталіївна
тренери-викладачі відділення легкої атлетики ШВСМ

Чумак Анатолій – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
Чумак Олена – заслужений тренер України

легка атлетика Логвиненко Аліна,
Нелепа Ганна,
Малосілов Олександр
3413
5 Красов Валерій Рафаїлович
заслужений тренер України,
тренер-викладач обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з велосипедного спорту
велоспорт
шосе
Нікулін Даниїл,
Марущук Алла,
Білоус Данило,
Полупан Дмитро
3284
6 Шепелєв Григорій Миколайович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ боротьба вільна Гусяк Ірина,
Профатілова Тетяна,
Керімова Аїда,
Сєдих Євгенія,
Пишкіна Еліна,
Піскарьова Катерина
3045
7 Веремієнко Олександр Миколайович
заслужений тренер України, тренер-викладач ШВСМ боротьба вільна Бережна Аліна,
Калініченко Дар’я
2736
8 Романчук Віктор Васильович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ важка атлетика Зайцев Роман,
Шимечко Юлія,
Паніматченко Анастасія
2444,5
9 Сухорукова Ірина Геннадіївна
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ стрільба кульова Сухоруков Юрій,
Сухорукова Вікторія,
Шклярук Андрій
2330
10 Бойко Анатолій Григорович
заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ШВСМ легка атлетика Саладуха Ольга,
Кузьмінов Роман
2180

Поділитись

П’ятиборки Донеччини зійшли на столичний п’єдестал
«Do like OLYMPIANS» у Маріуполі з Олександром Олійником
У Миколаївці визначено переможців обласних змагань з дзюдо в трьох вікових категоріях