2019-03-17

Кубок Максима Єфімова – у футболістів (U15) Академії ФК «Авангард» (Краматорськ)

9 і 10 березня в місті Краматорськ, на синтетичному газоні в Саду Барнацького, відбулись вирішальні матчі зимової першості Донецької області з футболу серед юнацьких команд ДЮСШ та спортивних клубів (U15) на Кубок Максима Єфімова.

За підсумками регулярного чемпіонату визначилися чотири кращі команди, які продовжили боротьбу на стадії з вибуванням.

Результати півфінальних матчів: ДВУОР ім. С.Бубки (Бахмут) – «Альтаїр» (Дружківка) – 2:0, «Авангард-04» (Краматорськ) – ДЮСШ (Мирноград) – 6:0.

У «бронзовому» матчі «Альтаїр» (Дружківка) перемогла команду ДЮСШ (Мирноград) – 3:0.

Долю фінального матчу вирішив єдиний гол, який на першій хвилині другого тайму забив Ігор Рижков – 1:0 на користь «Авангарду-04» (Краматорськ).

До речі, вихованці Олексія Булгакова протягом тривалого турніру не програли жодного матчу.