2017-10-22

Легкоатлети Донецької області вибороли шість медалей на чемпіонаті України з кросу

21-22 жовтня у Сумах відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Участь у чемпіонаті взяли команди 24 областей і міста Києва. Від Донецької області на змаганнях виступили 16 спортсменів – 9 хлопців та 7 дівчат. На п’єдестал пошани зійшли шестеро наших атлетів, і п’ятеро з них – на найвищу сходинку.

Вікторія Калюжна стала чемпіонкою з кросу на 8 км серед жінок (26:38), тренери – В.Охріменко і В.Ліщук.

Єгор Жуков – чемпіон на дистанції 10 км серед чоловіків (30.00), тренери -К.Степанцов і В.Ліщук.

Андрій Аліксійчук – чемпіон з кросу на 2 км серед молоді (5:31), тренери – К.Степанцов і Р.Тімощук.

Богдана Семьонова – переможниця на дистанції 4 км серед юніорок (13:44), тренери – В.Ліщук і В.Шевчук.

Вадим Лонський – переможець на дистанції 6 км серед юніорів (18:50), тренери – В.Ліщук та І.Чорний.

Артем Алфімов – бронзовий призер з кросу на 6 км серед юніорів (18:55), тренер – В.Волков.

У естафеті 4 х 1 км команда Донецької області – у складі Поліна Слищенко, Станіслав Бондар, Богдана Семьонова та Артем Алфімов – посіла четверте місце, хоча продемонструвала однаковий час (12:12) з командою міста Києва.

Додамо, що цей чемпіонат України є відбірковим до чемпіонату Європи з кросу, який відбудеться 10 грудня у м.Шаморин (Словаччина).