2019-10-12

Легкоатлетичний крос серед школярів Слов’янського району, присвячений Дню захисника України

9 жовтня традиційно на території Слов’янського курорту відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед ЗОШ району, у залік спартакіади школярів. Цього року змагання  присвячені святкуванню Дня захисника України.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації Іван Костянецький привітав майбутніх захисників України, побажав їм наполегливості та наснаги в досягненні поставленої мети.  Початок змаганням дав головний суддя Дмитро Брежнєв.

Участь у змаганнях взяли команди з 11 шкіл району: КЗ «Билбасівський опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.», Долинська ЗОШ І-ІІІ ст., Красноармійська НВК І-ІІ ст., Олександрівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст., Прелеснянська ЗОШ І-ІІІ ст., Привільська ЗОШ І-ІІІ ст., Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст., Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст., філія КЗ «Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.», Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ст., Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. №2.

Учасники змагались в особистому та командному заліку з легкої атлетики. Учні загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів та дівчата ЗОШ І-ІІІ ст.  долали дистанцію 500 метрів,  юнаки  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів  — 1000 метрів.

Найкращі результати в командному заліку

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів:

І місце — філія КЗ «Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.»;

ІІ місце — Красноармійська НВК І-ІІ ст.;

ІІІ місце — Черкаська ЗОШ І-ІІ ст. №2.

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів:

І місце — КЗ «Билбасівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст.»;

ІІ місце — Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце — Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Найкращі результати в особистій першості

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів, дівчата:

І місце — Ірина Жидкова (Філія «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.»),

ІІ місце — Марія Дашивець (Красноармійська НВК І-ІІ ст.);

ІІІ місце — Венера Нурієва (Філія «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.»).

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів, юнаки:

І місце — Андрій Загребельний (Красноармійська НВК І-ІІ ст.);

ІІ місце — Ігор Древаль (Філія «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.»);

ІІІ місце — Іван Ребік (Філія «Билбасівського опорного ЗЗСО І-ІІІ ст.»).

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів, дівчата:

І місце — Софія Коршакова (Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце — Катерина Каліберда (Райгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце — Дар’я Макуєва  (КЗ «Билбасівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст.»).

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів, юнаки:

І місце — Юрій Гафуров (КЗ «Билбасівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст.»);

ІІ місце — Олег Могила (КЗ «Билбасівська опорна ЗЗСО І-ІІІ ст.»);

ІІІ місце — Олексій Бєспалов (Привільська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Переможці в особистому заліку отримали медалі та грамоти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Слов’янської райдержадміністрації.

Переможці в командному заліку отримали пам’ятні кубки та грамоти відділу.

Поділитись

Привітання Віктора Ремського з Днем захисту дітей
У Добропіллі визначили переможців обласних змагань з дзюдо
День знань: 2 300 подарунків першокласникам Донеччини від ХК «Донбас» і БФ Бориса Колесникова