2018-06-07

Легкоатлети Донеччини – серед кращих на юніорському командному чемпіонаті України

2-3 червня в місті Луцьк (Волинська область) на стадіоні «Авангард» пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Змагання зібрали більше 400 спортсменів у складі 24 команд із різних регіонів країни. У загальному заліку чемпіонату переможцем стала збірна Харківщини, другими – господарі чемпіонату, третіми – представники Дніпропетровщини, а команда Донецької області посіла дев’яту сходинку.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області представили 12 спортсменів (5 юніорок та 7 юніорів).

Перемоги у своїх видах здобули:

– Олександр Пирогов – біг 200 м (21,35 с),
– Катерина Коваль – біг 800 м (2:08,85),
– Артем Коноваленко – потрійний стрибок (15,82 м),
– Богдана Семьонова – біг 5000 м (16:31,17),
– Вадим Лонський – біг 5000 м (14:59,59),
– Катерина Коваль, Олена Радюк, Альона Зуєва та Валентина Демченко – у складі естафетної команди 4х400 м (3:51,41).

Другими стали: Олена Радюк – у бігу на дистанціях 200 м (24,80 с) та 400 м (55,56 с), Євгенія Коновалова – у бігу на 100 м (12,33 с), Олександр Романовський – у штовханні ядра (15,98 с), Данило Самороков – у метанні молота (54,25 м).

Треті результати показали: Олексій Сергієнко – у бігу на 200 м (22,04 с), Микита Кадацький – у штовханні ядра (15,10 м).

Відзначимо, що три спортсмени Донеччини виконали нормативи на чемпіонат світу серед юніорів, який пройде 10-15 липня в місті Тампере (Фінляндія). Богдана Семьонова пробігла швидше встановленого нормативу (16:40,00), Артем Коноваленко стрибнув на 22 сантиметри далі від нормативу (15,60 м). Олександр Пирогов з бігу на 200 м виконав норматив (21,35 с), але це не є остаточним, адже вітер перевищував 2,7 м/с (за допустимих 2,0 м/с).

Основним етапом відбору на майбутню світову першість стане чемпіонат України серед юніорів, що 21-23 червня прийматиме Кропивницький.