2019-01-30

Легкоатлети Донеччини встановили особисті рекорди та посіли 4 місце на командному чемпіонаті України

25-26 січня в місті Суми в манежі Сумського державного університету відбулись перші національні легкоатлетичні старти 2019 року – командний чемпіонат України та командний чемпіонат України з багатоборств у приміщенні.

У активі збірної Донецької області – 4 перших, 7 других, 6 третіх місць за підсумками особистих змагань та 4 командне місце чемпіонату України з результатом 469 очок, що всього на 1 пункт менше, ніж у команди Київської області, яка стала третьою (470 очок). Перші дві сходинки в заліку посіли представники Харківщини та Дніпропетровщини.

З особистим рекордом у потрійному стрибку серед жінок – 14 м 01 см – і «золотом» завершила виступ Анна Красуцька, таким чином виконавши норматив на чемпіонат Європи у приміщенні, що відбудеться 1-3 березня в Глазго (Шотландія). Катерина Попова в цій дисципліні стала третьою, стрибнувши на 13 м 04 см.

Серед чоловіків у потрійному стрибку друге та третє місця відповідно посіли Олександр Малосілов (16 м 10 см) та Артем Коноваленко (15 м 57 см).

Представниці Донеччини були найшвидшими на дистанції 400 м серед жінок. Перемогу з особистим рекордом (54.47 с) здобула Анастасія Голєнєва, другою стала Аліна Логвиненко (55.09 с), третьою – Марія Миколенко (55.78 с). Також Анастасія Голєнєва з результатом 24.23 с посіла друге місце з бігу на 200-метрівці.

На дистанції 200 м серед чоловіків з другим часом (21.76 с) фінішував Олексій Поздняков, з третім (22.25 с) – Кирило Приходько. Також Олексій посів 2 місце на 400-метрівці (47.66 с).

З бігу на 1500 м другим став Андрій Аліксійчук (3:51:68 хв.), третім – Артем Алфімов (3:52:02 хв.).

Кращою на дистанції 800 м серед жінок з часом 2:11.55 хв. виявилась Наталя Пироженко-Чорномаз.

У сектор стрибків у довжину після травми повернувся Богдан Єгоров, посівши в Сумах 2 місце з результатом 7 м 47 см.

За програмою п’ятиборства третьою стала Ганна Нелепа, яка набрала 3980 очок. Її результати: 60 м з/б – 8.80 с, стрибки у довжину – 5.97 м, стрибки у висоту – 1.73 м, штовхання ядра 4 кг – 11.37 м, біг на 800 м – 2:31.23.

Нарешті, у новій цікавій дисципліні – змішаній естафеті 4×400 м – команда Донецької області здобула перемогу з часом 3:28.75 хв. Етапи з першого по четвертий відповідно бігли Аліна Логвиненко, Анастасія Голєнєва, Євген Винничук та Олексій Поздняков.