2018-11-03

Легкоатлети Донеччини здобули 6 медалей на чемпіонаті України з кросу

26-27 жовтня в місті Івано-Франківськ відбулись чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Спортсмени Донецької області за підсумками змагань вибороли 6 нагород, серед яких 3 золоті, 1 срібна та 2 бронзові.

Переможницею на дистанції 4 км серед юніорок з результатом 17:12 хв. стала Богдана Семьонова. Найкращий час у забігу на 6 км серед юніорів продемонстрував Вадим Лонський – 22:45 хв. Ще одно «золото» до скарбнички Донеччини принесла Вікторія Калюжна, яка дистанцію 8 км серед жінок подолала за 33:26 хв.

Одразу два легкоатлети Донеччини піднялись на п’єдестал пошани за підсумками забігу на 8 км серед молоді. Артем Алфімов фінішував третім з результатом 30:56 хв., Андрій Аліксійчук – другим із результатом 30:38 хв.

Бронзовим призером на дистанції 10 км серед чоловіків став Єгор Жуков, який показав час 37:16 хв.