2018-05-10

Літній чемпіонат зі стрібків у воду визначив чемпіонів Маріуполя

4 травня у Маріуполі, на головній водній арені міста –плавальному басейні «Нептун», відбувся літній чемпіонат міста зі стрібків у воду.

Понад двадцяти кращих стрибунів Маріуполя змагались на цьому турнірі, який є одним з заключних етапів підготовки для потрапляння у збірну команду міста.

На трампліні 1 м серед юнаків переміг Ілля Шабанов, друге місце посів Артем Старовойтов, третє місце – Стас Бредис. На трампліні 3 м переміг Стас Бредис, друге місце посів Денис Гвоздинський, третє місце – Вадим Кузьменко.

Серед дівчат на трампліні 1 м і 3 м чемпіонкою стала Олександра Левицька, призерками – Віола Мельник, Анна Педан і Ксенія Дейкіна.

Наступні змагання зі стрибків у воду в плавальному басейні «Нептун» відбудуться у червні – першість міста пам’яті Максима Лапіна.