2017-12-08

Олександр Шишман, Олексій Чекаленко і Максим Євтушенко – призери Кубку України з греко-римської боротьби

6-7 грудня у місті Запоріжжя, у Спортивному комплексі «Торпедо» АвтоЗАЗ, відбувся Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих спортсменів, який присвячено пам’яті олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту Якова Пункіна. У змаганнях взяли участь майже 160 спортсменів із 22 областей України і міста Київ.

Змагання відбулося за новими правилами, затвердженими Об’єднаним Світом боротьби (UWW), тому тренерський штаб національної збірної України почав формування складу команди у нових вагових категоріях.

У змаганнях взяли участь найсильніші борці країни – переможці і призери чемпіонатів світу і Європи, серед яких виступив Жан Беленюк, срібний призер Олімпійських ігор-2016. Незважаючи на жорстку конкуренцію, борці Донеччини чинили гідний спротив лідерам збірної.

У ваговій категорій до 87 кг Донеччину представили двоє борців з Маріуполя майстер спорту міжнародного класу Олександр Шишман і майстер спорту Олексій Чекаленко. У фінальній сутичці зустрілись олімпійський призер Беленюк і чинний чемпіон України Шишман. На останній хвилині сутички Беленюк спромігся заробити переможні очки (3:1) і взяв у маріупольця реванш за поразку на чемпіонаті України, що відбувся влітку в Житомирі. У Жана Беленюка – «золото», у Олександра Шишмана – «срібло», у Олексія Чекаленка – «бронза».

У ваговій категорії до 72 кг бронзову нагороду здобув майстер спорту Максим Євтушенко. Краматорський спортсмен вдало стартував на змаганнях і достроково переміг двох претендентів на медалі. Поступившись лише у півфіналі, у сутичці за «бронзу» він переміг, впевнено і достроково!

До топ-п’ятірки командного заліку увійшли Запорізька область (81 очко), Київська (80), Дніпропетровська (46), Миколаївська (45), Донецька (43).