2019-08-06

Максим Євтушенко – срібний призер міжнародного турніру з греко-римської боротьби у Варшаві

З 1 по 4 серпня в місті Варшава (Польща) відбувся «Меморіал Питлясинського», який є одним з найсильніших турнірів з греко-римської боротьби серед дорослих, а також важливим етапом підготовки до передолімпійського чемпіонату світу в Казахстані.

У ваговій категорії до 72 кг Максим Євтушенко (м. Краматорськ) здобув перемоги у сутичках зі співвітчизником Парвізом Насибовим, спортсменом з Китаю, грузином Шмаги Болквадзе, призером Олімпійських ігор-2016 у Ріо. У фіналі зазнав поразки і посів почесне друге місце турніру.

До змагань Максима підготував його батько – заслужений тренер України Олег Євтушенко.

У Варшаві збірна України виборола перше командне місце, випередивши команди Туреччини і Росії.