2018-04-02

Максим Пилипець – бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років

З 26 березня по 1 квітня в румунському місті Тиргу-Жиу проходив чемпіонат Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років.

У складі збірної команди України Донецьку область представляли два спортсмени школи вищої спортивної майстерності: Ростислав Білостоцький з Маріуполя, вихованець тренера Ярослава Підмастерчика, та Максим Пилипець (Бахмут-Білицьке), вихованець тренерів Анатолія Переяслова та Павла Івахненка.

Максим виступав у ваговій категорії до 69 кг, де провів чотири поєдинки. У першому колі він впевнено пройшов молдованина Владислава Гаврилюка, далі був сильнішим за румуна Думітру Вікола, а в чвертьфіналі переміг представника Туреччини Серхата Гулера. У півфіналі 31 березня Пилипцю протистояв росіянин Владислав Савостьянов, і, на жаль, наш боксер поступився опоненту. Таким чином, Максим отримав бронзову медаль чемпіонату Європи.

Інший представник Донеччини Ростислав Білостоцький підходив до змагань у статусі володаря «бронзи» минулорічної європейської першості серед боксерів до 22 років. Цього разу у вазі до 52 кг Ростислав спочатку здобув перемогу (одноголосним рішенням суддів) над угорським боксером Іштваном Цакою, проте в чвертьфіналі рефері оголосили переможцем суперника – іспанця Габріеля Ескобара.

Додамо, що всього в активі збірної України за підсумками чемпіонату в Тиргу-Жиу виявилося 8 медалей: 2 золотих, 2 срібних і 4 бронзових.